Vestel Elektrik Süpürgesi Tamiri

Vestel Elektrik Süpürgesi Tamiri

Üsküdar Elektrikli Süpürge Tamiri

Üsküdar’da Elektrikli Süpürge Tamircisi olarak uzman ekibimizle, marka ve model fark etmeksizin garantisi sona ermiş elektrikli süpürgelerinizin tamirini gerçekleştirmekteyiz. Elektrikli süpürgenizde meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı hizmet sunuyoruz. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

Elektrikli Süpürgelerde Motor Değişimi

Elektrikli süpürgenizin emiş gücünde kayıp varsa veya eskisi kadar iyi çekmiyorsa, motorunda sorun olabilir. Üsküdar bölgesinde, özel servis statüsünde, süpürgenizin motorunu orijinal parçalarla değiştiriyoruz. Motor değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Süpürgelerde Hortum & Başlık Değişimi

Uzun süreli kullanımlarda elektrikli süpürgenizin hortum ve başlıklarında yıpranmalar olabilir. Üsküdar’da hizmet veren firmamız, süpürgenizin tüm aksesuarları için destek sağlamaktadır. Değişim ve bakım hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Yedek Parçaları

Garantisi bitmiş elektrikli süpürgenizin ihtiyacı olan yedek parçaları temin ediyoruz. Eğer ihtiyacınız olan parça özel servis istasyonumuzda mevcutsa, sizin için temin ediyoruz.

Elektrikli Süpürge Elektronik Kart Tamiri

Günümüzde birçok elektrikli süpürge modelinde elektronik kart kullanılmaktadır. Elektronik kartlarda meydana gelen sorunlar nedeniyle süpürgeniz verimli çalışmayabilir. Üsküdar’da bulunan uzman elektronik kart tamircilerimizle aynı gün içinde tamir hizmeti sunuyoruz.

Elektrikli Süpürge Tamiri

Elektrikli Süpürge Tamiri

Elektrikli Süpürge servisi

Elektrikli Süpürge servisi

Üsküdar Elektrikli Süpürge Servisi Süreci

Üsküdar Elektrikli Süpürge Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Hizmet sürecimiz şu adımları içermektedir:

  1. İletişim: Bize telefon numaralarımızdan ulaşarak elektrikli süpürgenizin marka ve modeli ile ilgili sorununuzu bildirin.
  2. Servis Kaydı Oluşturma: Müşteri temsilcilerimiz, sizinle uygun saat dilimini belirleyerek servis kaydınızı oluşturur.
  3. Teknisyen Ziyareti: Ekiplerimiz, belirlediğiniz saat aralığında teknik servis aracıyla adresinize gelir. Arızayı yerinde tespit eder ve size detaylı bilgi sunar.
  4. Tamir ve Test: Onayınızın ardından tamir işlemine başlanır. Süpürge, tamir edildikten sonra test edilir ve işlem sonrası size teslim edilir.
  5. Garanti: Yaptığımız işlemlere 1 yıl garanti sunuyoruz. Servis fişini saklamanız durumunda garanti süresi içinde herhangi bir sorunda ücretsiz destek sağlarız.
  6. Ödeme: Hizmetimizden memnun kaldıktan sonra nakit veya kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Üsküdar Elektrikli Süpürge Tamircisi olarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutuyoruz. Elektrikli süpürgenizde yaşadığınız her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, en kısa sürede sorununuzu çözmek için hazır beklemektedir.